Surowy pasek klinowy zębaty AVX13X1225-OPTIBELT
Odniesienie : AVX13X1225-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX13X1225-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX13. Ma przekrój 13mm x 8mm o długości wewnętrznej 1175 mm, długości zewnętrznej 1225 mm i długości podziałowej 1255 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
PODOBNE ODNIESIENIE W MAGAZYNIE
Surowy pasek klinowy zębaty - AVX13X1225-CONTITECH CONTITECH
SUROWY PASEK KLINOWY ZĘBATY AVX13X1225-CONTITECH
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    AVX13 (13mm x 8mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    48.2  IN
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1175  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1225  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    13  MM
  • DŁUGOŚĆ BOISKA
  • ZAKRES TAŚMY
    MARATHON X
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
  • WAGA
    146  G
Opis