Surowy pasek klinowy zębaty AVX10X900-OPTIBELT
Odniesienie : AVX10X900-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa AVX10X900-OPTIBELT z rodziny Surowy Pasek Klinowy Zębaty, marki OPTIBELT i profilu AVX10. Ma przekrój 10mm x 8mm o długości wewnętrznej 850 mm, długości zewnętrznej 900 mm i długości podziałowej 922 mm.