Przekładnia pasowa SPZ500-DUNLOP z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki DUNLOP i profilu SPZ. Ma przekrój 9.7mm x 8mm o długości wewnętrznej 462 mm, długości zewnętrznej 513 mm i długości podziałowej 500 mm.
4 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?