Uszczelnienie hydrauliczne US-45X55X7-PU94
Odniesienie : US-45X55X7-PU94
GEN
Opis
Uszczelnienie Hydrauliczne o numerze referencyjnym US-45X55X7-PU94 posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 7 mm. Jest wykonany z materiału PU.