Przekładnia pasowa SPA3150-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 3105 mm, długości zewnętrznej 3168 mm i długości podziałowej 3150 mm.
Potrzebują państwo pomocy lub porady?