Przekładnia pasowa SPA1657-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 1612 mm, długości zewnętrznej 1675 mm i długości podziałowej 1657 mm.
2 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?