Przekładnia pasowa SPA1650-DUNLOP z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki DUNLOP i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 1605 mm, długości zewnętrznej 1668 mm i długości podziałowej 1650 mm.
12 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?