Przekładnia pasowa SPA1357-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 1312 mm, długości zewnętrznej 1375 mm i długości podziałowej 1357 mm.
27 części w magazynie (22 godzin temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?