Przekładnia pasowa SPA1032-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu SPA. Ma przekrój 12.7mm x 10mm o długości wewnętrznej 987 mm, długości zewnętrznej 1050 mm i długości podziałowej 1032 mm.
1 części w magazynie (4 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?