Pasek klinowy owijany 8X900-OPTIBELT
Odniesienie : 8X900-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 8X900-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu 8. Ma przekrój 8m x 5mm o długości wewnętrznej 900 mm, długości zewnętrznej 931 mm i długości podziałowej  mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    8 (8m x 5mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    900  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    931  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    5  MM
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
  • WAGA
    37  G
Opis