Pasek klinowy owijany 8X425-OPTIBELT
Odniesienie : 8X425-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 8X425-OPTIBELT z rodziny Pasek Klinowy Owijany, marki OPTIBELT i profilu 8. Ma przekrój 8m x 5mm o długości wewnętrznej 425 mm, długości zewnętrznej 456 mm i długości podziałowej  mm.
  4 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 61908-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 61908-2RS
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-100 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-100
3 3
Pasek klinowy owijany - Z20 GEN
PASEK KLINOWY OWIJANY Z20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • SEKCJA
    8 (8m x 5mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    425  MM
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    456  MM
  • WYSOKOŚĆ PASA
    8  MM
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    5  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    VB
  • OPAKOWANIE
    1
  • WAGA
    18  G
Opis