Klasyczny pasek wielorowkowy 8PK2114-TM-OPTIBELT
Odniesienie : 8PK2114-TM-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 8PK2114-TM-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu PK /K. Ma podziałkę 2114 mm z wewnętrzną długością 8 mm i wgnieceniami.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ZAKRES TAŚMY
    TRUCK POWER RBK
  • SKOK
    3.56  MM
  • SEKCJA
    PK /K (Skok 3.56 mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    2114  MM
  • LICZBA NIERÓWNOŚCI
    8
  • WAGA
    265  G
  • OPAKOWANIE
    1
Referencje OEM
  • VDL
Opis