Klasyczny pasek wielorowkowy 6PK803-OPTIBELT
Odniesienie : 6PK803-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 6PK803-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu PK /K. Ma podziałkę 803 mm z wewnętrzną długością 6 mm i wgnieceniami.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
  • SEKCJA
    PK /K (Skok 3.56 mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    803  MM
  • WAGA
    87  G
Opis