Klasyczny pasek wielorowkowy 6PK1130-OPTIBELT
Odniesienie : 6PK1130-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 6PK1130-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu PK /K. Ma podziałkę 1130 mm z wewnętrzną długością 6 mm i wgnieceniami.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
  • SEKCJA
    PK /K (Skok 3.56 mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1130  MM
  • WAGA
    122  G
Opis