Klasyczny pasek wielorowkowy 6PK1053-OPTIBELT
Odniesienie : 6PK1053-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 6PK1053-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu PK /K. Ma podziałkę 1053 mm z wewnętrzną długością 6 mm i wgnieceniami.
  2 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
  • N° EAN13
  • DŁUGOŚĆ ZEWNĘTRZNA
    1053  MM
  • SEKCJA
    PK /K (Skok 3.56 mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1053  MM
  • WAGA
    120  G
  • OPAKOWANIE
    1
Referencje OEM
  • SEAT
    03G903137B
Opis