Klasyczny pasek wielorowkowy 6PK1045-OPTIBELT
Odniesienie : 6PK1045-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 6PK1045-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu PK /K. Ma podziałkę 1045 mm z wewnętrzną długością 6 mm i wgnieceniami.
  2 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • WYSOKOŚĆ PASA
    3.56  MM
  • ZAKRES TAŚMY
    RBK
  • SKOK
    3.56  MM
  • SEKCJA
    PK /K (Skok 3.56 mm)
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1045  MM
  • LICZBA NIERÓWNOŚCI
    6
  • WAGA
    113  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis