Klasyczny pasek wielorowkowy 6EPK1090-OPTIBELT
Odniesienie : 6EPK1090-OPTIBELT
OPTIBELT
Opis
Przekładnia pasowa 6EPK1090-OPTIBELT z rodziny Klasyczny Pasek Wielorowkowy, marki OPTIBELT i profilu EPK. Ma podziałkę 1090 mm z wewnętrzną długością 6 mm i wgnieceniami.
  5 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ZAKRES TAŚMY
    RBK
  • SKOK
    3.56  MM
  • SEKCJA
    EPK ( pas de 3.56 mm)
  • SZEROKOŚĆ TAŚMY
    21.36  MM
  • DŁUGOŚĆ WEWNĘTRZNA
    1090  MM
  • LICZBA NIERÓWNOŚCI
    6
  • WAGA
    108  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis