Wkładka wymienna GE20-XL-KLL-B-INA
Odniesienie : GE20-XL-KLL-B-INA
INA
Opis
Wkładka Wymienna, znane pod numerem referencyjnym GE20-XL-KLL-B-INA INA, mają średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 43.7 mm. Wykonane są z .
  2 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • SZEROKOŚĆ PIERŚCIENIA ZEWNĘTRZNEGO
    14  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    43.7  MM
  • WAGA
    167  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    12.8  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    6.6  KN
Opis