Rolka bieżna typu jarzmowego NATR40-PP-X
Odniesienie : NATR40-PP-X
GEN
Opis
Rolka Bieżna Typu Jarzmowego, znany pod numerem referencyjnym NATR40-PP-X, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 30 mm.