Rolka bieżna typu jarzmowego NATR20-PP
Odniesienie : NATR20-PP
GEN
Opis
Rolka Bieżna Typu Jarzmowego, znany pod numerem referencyjnym NATR20-PP, marki Ogólny, posiada średnicę wewnętrzną 20 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 24 mm.
  50+ części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Podkładka oporowa - AS2035 GEN
PODKŁADKA OPOROWA AS2035
Amortyzatory gumowy PM - PM3030-8 GEN
AMORTYZATORY GUMOWY PM PM3030-8
Rolka bieżna typu jarzmowego - LR6004NPPU GEN
ROLKA BIEŻNA TYPU JARZMOWEGO LR6004NPPU
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    20  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    24  MM
  • WAGA
    247  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis