Rolka bieżna typu jarzmowego LFR5207-30-2Z-INA
Odniesienie : LFR5207-30-2Z-INA
INA
Opis
Rolka Bieżna Typu Jarzmowego, znany pod numerem referencyjnym LFR5207-30-2Z-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 80 mm oraz grubość 29 mm.
  11 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6005-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6005-2RS
Wkładka wymienna - UC206 GEN
WKŁADKA WYMIENNA UC206
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    80  MM
  • GRUBOŚĆ
    29  MM
  • WAGA
    616  G
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis