Popychacz krzywkowy PWKR40-2RS-XL-INA
Odniesienie : PWKR40-2RS-XL-INA
INA
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym PWKR40-2RS-XL-INA, marki INA, ma średnicę wewnętrzną 18mm, średnicę zewnętrzną 40mm oraz grubość 20mm.