Popychacz krzywkowy CFKR35-IKO
Odniesienie : CFKR35-IKO
IKO
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym CFKR35-IKO, marki IKO, ma średnicę wewnętrzną 16mm, średnicę zewnętrzną 35mm oraz grubość 18mm.