Popychacz krzywkowy CFKR22-UU-IKO
Odniesienie : CFKR22-UU-IKO
IKO
Opis
Popychacz Krzywkowy, znany pod numerem referencyjnym CFKR22-UU-IKO, marki IKO, ma średnicę wewnętrzną 10mm, średnicę zewnętrzną 22mm oraz grubość 12mm.
  50+ części w magazynie (19 godzin temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Pierścienie wewnętrzne - CIRCLIP-INT-32 GEN
PIERŚCIENIE WEWNĘTRZNE CIRCLIP-INT-32
Popychacz krzywkowy - CFKR35-IKO IKO
POPYCHACZ KRZYWKOWY CFKR35-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    10  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    22  MM
  • GRUBOŚĆ
    12  MM
  • WAGA
    62  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis