Łożysko Kulkowe, znane jako L12-35-AH01-INA INA, ma średnicę wewnętrzną 12mm, średnicę zewnętrzną 35mm i grubość 12mm.
2 części w magazynie (3 dni temu )
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
Co oznacza przyrostek ...?
RS, 2RS, 2RSH, 2RS1, RSR, 2RSR, E, EE, LLU, LLB, DU, DDU
Te przyrostki oznaczają „z 1 lub 2 gumowymi uszczelkami”. W 123Roulement używamy liczby "2", gdy łożysko jest uszczelnione po obu stronach