Wewnętrzna bieżnia łożyska IR65-75-28-INA
Odniesienie : IR65-75-28-INA
INA
Opis
Wewnętrzna Bieżnia łożyska, znana pod numerem referencyjnym IR65-75-28-INA marki INA, ma średnicę wewnętrzną 65 mm, średnicę zewnętrzną 75 mm oraz długość 28 mm.
  9 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko stożkowe - 32313-J2-Q-SKF SKF
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 32313-J2-Q-SKF
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR65-75-28 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR65-75-28
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    65  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    75  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    IR
  • WAGA
    260  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis