Łożysko igiełkowe wzdłużne AXW50-INA
Odniesienie : AXW50-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe Wzdłużne, znana pod numerem referencyjnym AXW50-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 73 mm oraz grubość 4.2 mm.
  2 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Zespoły łożyskowe 2 śruby - UCP207 GEN
ZESPOŁY ŁOŻYSKOWE 2 ŚRUBY UCP207
Sprzęgło igiełkowe jednokierunkowe - CSK25-PP GEN
SPRZĘGŁO IGIEŁKOWE JEDNOKIERUNKOWE CSK25-PP
Podkładka oporowa - AS5070-IKO IKO
PODKŁADKA OPOROWA AS5070-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    73  MM
  • GRUBOŚĆ
    4.2  MM
  • WAGA
    50  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    32  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    143  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis