Łożysko igiełkowe typ HK RPNA30-47-INA
Odniesienie : RPNA30-47-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe Typ Hk, znana pod numerem referencyjnym RPNA30-47-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 20 mm.
  1 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6205-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKO KULKOWE 6205-2RS
Simmering - OAS-25X35X7-NBR GEN
SIMMERING OAS-25X35X7-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    47  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    131  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis