Łożysko igiełkowe typ HK NX35-Z-XL-INA
Odniesienie : NX35-Z-XL-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe Typ Hk, znana pod numerem referencyjnym NX35-Z-XL-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 35 mm, średnicę zewnętrzną 47 mm oraz grubość 30 mm.