Łożysko igiełkowe typ HK NX25-Z-XL-INA
Odniesienie : NX25-Z-XL-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe Typ Hk, znana pod numerem referencyjnym NX25-Z-XL-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 30 mm.
  6 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Uszczelka O-ring - OR-92X3-NBR70 GEN
USZCZELKA O-RING OR-92X3-NBR70
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR20-25-38.5-SKF SKF
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR20-25-38.5-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    37  MM
  • GRUBOŚĆ
    30  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    4900  RPM
  • WAGA
    115  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    22.4  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    11.1  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis