Koszyk igiełkowy K60X65X30-INA
Odniesienie : K60X65X30-INA
INA
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K60X65X30-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 60 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 30 mm.