Koszyk igiełkowy K45X53X20-B-2-4-INA
Odniesienie : K45X53X20-B-2-4-INA
INA
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K45X53X20-B-2-4-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 53 mm oraz grubość 20 mm.
  2 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-38X62X10-FPM GEN
SIMMERING OAS-38X62X10-FPM
Łożysko stożkowe - 02872-02820-TIMKEN TIMKEN
ŁOŻYSKO STOŻKOWE 02872-02820-TIMKEN
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    53  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    62  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis