Koszyk igiełkowy K45X50X32-TV-INA
Odniesienie : K45X50X32-TV-INA
INA
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K45X50X32-TV-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 45 mm, średnicę zewnętrzną 50 mm oraz grubość 32 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Kulka - BA-5-INOX-AISI420 GEN
KULKA BA-5-INOX-AISI420
5 5
Simmering - DC-70X90X10-NBR GEN
SIMMERING DC-70X90X10-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    45  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    50  MM
  • GRUBOŚĆ
    32  MM
  • WAGA
    40  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis