Koszyk igiełkowy K32-37-13-SKF
Odniesienie : K32-37-13-SKF
SKF
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K32-37-13-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 32 mm, średnicę zewnętrzną 37 mm oraz grubość 13 mm.