Koszyk igiełkowy K30-35-13-SKF
Odniesienie : K30-35-13-SKF
SKF
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K30-35-13-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 13 mm.
  9 części w magazynie (2 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-50X65X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-50X65X8-NBR
Łożysko kulkowe - 6303-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6303-SKF
Pierścienie zewnętrzne - CIRCLIP-EXT-30 GEN
PIERŚCIENIE ZEWNĘTRZNE CIRCLIP-EXT-30
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • WYSOKA PRĘDKOŚĆ
    15000  RPM
  • WAGA
    13  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    15.1  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    25.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
Opis