Koszyk igiełkowy K28-33-17-INA
Odniesienie : K28-33-17-INA
INA
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K28-33-17-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 28 mm, średnicę zewnętrzną 33 mm oraz grubość 17 mm.