Koszyk igiełkowy K23X35X16-TV-INA
Odniesienie : K23X35X16-TV-INA
INA
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K23X35X16-TV-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 23 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 16 mm.
  4 części w magazynie (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-30X42X7-FPM GEN
SIMMERING OAS-30X42X7-FPM
Wewnętrzna bieżnia łożyska - IR22-28-20 GEN
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA IR22-28-20
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    23  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    16  MM
  • WAGA
    36  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis