Koszyk igiełkowy K18-22-13-SKF
Odniesienie : K18-22-13-SKF
SKF
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K18-22-13-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 18 mm, średnicę zewnętrzną 22 mm oraz grubość 13 mm.