Koszyk igiełkowy K15-19-13-SKF
Odniesienie : K15-19-13-SKF
SKF
Opis
Koszyk Igiełkowy, znana pod numerem referencyjnym K15-19-13-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 19 mm oraz grubość 13 mm.