Łożysko igiełkowe TAF9011025-IKO
Odniesienie : TAF9011025-IKO
IKO
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym TAF9011025-IKO, marki IKO, posiada średnicę wewnętrzną 90 mm, średnicę zewnętrzną 110 mm oraz grubość 25 mm.
  8 do 10 dni (3 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-210X240X15-NBR GEN
SIMMERING OAS-210X240X15-NBR
Wewnętrzna bieżnia łożyska - LRT809025-IKO IKO
WEWNĘTRZNA BIEŻNIA ŁOŻYSKA LRT809025-IKO
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    90  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    110  MM
  • GRUBOŚĆ
    25  MM
  • WAGA
    742  G
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis