Simmering OAS-210X240X15-NBR
Odniesienie : OAS-210X240X15-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym OAS-210X240X15-NBR ma średnicę wewnętrzną 210 mm, średnicę zewnętrzną 240 mm oraz grubość 15 mm. Wykonany jest z materiału NBR.