Łożysko igiełkowe NKXR15-INA
Odniesienie : NKXR15-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKXR15-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 15 mm, średnicę zewnętrzną 24 mm oraz grubość 13 mm.
  1 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Środek do zabezpieczania gwintów - 648-10ML-LOCTITE LOCTITE
ŚRODEK DO ZABEZPIECZANIA GWINTÓW 648-10ML-LOCTITE
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    15  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    24  MM
  • GRUBOŚĆ
    13  MM
  • WAGA
    42  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis