Łożysko igiełkowe NKIS40-INA
Odniesienie : NKIS40-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKIS40-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 40 mm, średnicę zewnętrzną 65 mm oraz grubość 22 mm.