Łożysko igiełkowe NKI10040-SKF
Odniesienie : NKI10040-SKF
SKF
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NKI10040-SKF, marki SKF, posiada średnicę wewnętrzną 100 mm, średnicę zewnętrzną 130 mm oraz grubość 40 mm.
  2 części w magazynie (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - DC-300X335X18-NBR GEN
SIMMERING DC-300X335X18-NBR
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    100  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    130  MM
  • GRUBOŚĆ
    40  MM
  • WAGA
    1458  G
  • OPAKOWANIE
    1
Opis