Simmering DC-300X335X18-NBR
Odniesienie : DC-300X335X18-NBR
GEN
Opis
Simmering o numerze referencyjnym DC-300X335X18-NBR ma średnicę wewnętrzną 300 mm, średnicę zewnętrzną 335 mm oraz grubość 18 mm. Wykonany jest z materiału NBR.
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożysko kulkowe - 6024-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6024-SKF
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    300  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    335  MM
  • GRUBOŚĆ
    18  MM
  • MATERIAŁ
    NBR
  • TYP
    DC
  • OPAKOWANIE
    1
Opis
PORADA EKSPERTA
Jak odczytać referencję uszczelnienia SPI w 123Lozysko?
Wymiary te są regularnie wygrawerowane na przegubie. Przykład:
OAS-35X47X7-NBR
Gdzie
OAS = kształt uszczelnienia spi
35X47X7 = średnica wewnętrzna X średnica zewnętrzna X grubość
NBR = materiał
Jak odczytywać prefiksy uszczelnienia SPI?
OAS/CC = podwójna warga ze stalową sprężyną
OA/CB = pojedyncza warga ze stalową sprężyną
ASP = podwójna wzmocniona warga (do ciśnienia 10bar)