Łożysko igiełkowe NK25-20-XL-INA
Odniesienie : NK25-20-XL-INA
INA
Opis
Łożysko Igiełkowe, znany pod numerem referencyjnym NK25-20-XL-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 25 mm, średnicę zewnętrzną 33 mm oraz grubość 20 mm.
  7 części w magazynie (wczoraj )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Simmering - OAS-50X65X8-NBR GEN
SIMMERING OAS-50X65X8-NBR
Łożysko kulkowe - 6211-SKF SKF
ŁOŻYSKO KULKOWE 6211-SKF
Podkładka falista – typ ściskany - WSW-CT-34.5-28-0.40-3 GEN
PODKŁADKA FALISTA – TYP ŚCISKANY WSW-CT-34.5-28-0.40-3
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    25  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    33  MM
  • GRUBOŚĆ
    20  MM
  • WAGA
    47  G
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    21.3  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    30.5  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis