Łożyska przegubowe GE GIKR30-PW-INA
Odniesienie : GIKR30-PW-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GIKR30-PW-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 30 mm, średnicę zewnętrzną 55 mm oraz grubość 37 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
logo_delivery Ostatni odlot w
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    30  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    55  MM
  • GRUBOŚĆ
    37  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    1170  G
  • SMAROWANIE
    z
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    114  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    95.9  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis