Łożyska przegubowe GE GE80-DO-2RS-INA
Odniesienie : GE80-DO-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE80-DO-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 80 mm, średnicę zewnętrzną 120 mm oraz grubość 55 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBezpieczna płatność
Potrzebują państwo pomocy lub porady?
KLIENCI KUPILI RÓWNIEŻ
Łożyska przegubowe GE - GE80-ES-2RS GEN
Wodoodporny
ŁOŻYSKA PRZEGUBOWE GE GE80-ES-2RS
DANE TECHNICZNE
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    80  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    120  MM
  • GRUBOŚĆ
    55  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    2262  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OBCIĄŻENIE DYNAMICZNE
    402  KN
  • OBCIĄŻENIE STATYCZNE
    2010  KN
  • OPAKOWANIE
    1
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis