Łożyska przegubowe GE GE70-UK-2RS-INA
Odniesienie : GE70-UK-2RS-INA
INA
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE70-UK-2RS-INA, marki INA, posiada średnicę wewnętrzną 70 mm, średnicę zewnętrzną 105 mm oraz grubość 49 mm.
  8 do 10 dni (4 dni temu )
Ilość Cena
Aby uzyskać więcej informacji, proszę poprosić o wycenę
Dodano
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    70  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    105  MM
  • GRUBOŚĆ
    49  MM
  • TYP
    GE
  • WAGA
    1500  G
  • SMAROWANIE
    bez
  • OPAKOWANIE
  • STANDARD
    Brak standardu
Opis