Łożyska przegubowe GE GE50-UK-DUNLOP
Odniesienie : GE50-UK-DUNLOP
DUNLOP
Opis
Łożyska Przegubowe Ge, znana pod numerem referencyjnym GE50-UK-DUNLOP, marki DUNLOP, posiada średnicę wewnętrzną 50 mm, średnicę zewnętrzną 35 mm oraz grubość 28 mm.
  • MARKA
  • N° EAN13
  • ŚREDNICA WEWNĘTRZNA
    50  MM
  • ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA
    35  MM
  • GRUBOŚĆ
    28  MM
  • TYP
    GE
  • SMAROWANIE
    z
  • OPAKOWANIE
    1
Opis